fbpx

Fontanų namai – tai butų, komercinių patalpų ir apartamentų  kvartalas  šalia Burbiškių draustinio, garsėjančio nepaliesta gamta, miškais, ledynų išraižytais slėniais ir ramybe.

Čia pat yra fontanai, pavėsines su griliais, didžiulis parkas, supynės, batutai, sporto aikštynas, kino teatras, dviračių ir bėgimo takai, pirtis su džakuzi, gyvasis kampelį su ožkytėmis bei nuolat gausėjančia triušių šeimyna. Šis, atrodytų, atskiras ramybės ir harmonijos pasaulis visa tai čia pat – vos už 4.5km nuo sostinės senamiesčio.

Įspūdinga aplinka garsėjantis projektas gali pasiūlyti įvairiausio dydžio butus nuo 18kv.m. Visi jie racionaliai suplanuoti ir turi erdvius balkonus/terasas su vaizdu į mišką arba vidinį kiemelį, su žaižaruojančiais fontanais bei išpuoselėtu sodu. Šalia kvartalo yra viskas, ko reikia: darželiai, poliklinika, viešojo transporto stotelės, didieji prekybos centrai (IKEA, NORDIKA, Hyper Rimi, Senukai, Maxima ir Lidl).

Lietuva su FontanuNamai.lt

Fontanų namai yra dviejų korpusų – D ir C.
D korpusas – plytų mūritas gyvenamasis namas, 69 butų.
C korpusas – monolitinis, komercinės paskirties korpusas, kuriame įrengtas apartamentai  70 vnt (svečių namai), prekybinės patalpos, administraciniai biurai.

Gyventojų saugumui kvartalas aptvertas bei stebimas vaizdo kameromis.Automobilius galima statyti antžeminėje bei požeminėje stovėjimo aikštelėse. Kam skirtas pietinės Vilniaus dalies akcentu tapsiantis kvartalas? Į šį klausimą atsako jo šūkis –  Nepirk kv metrų, Investuok į vaikus, ir šeimą! FontanuNamai.lt  projekto tikslas – parodyti, kad namai – tai kur kas daugiau nei pastatas. Namai – tai vieta, kurioje norisi sukurti savo laimingą istoriją.

Paklausykite atsiliepimus

Pažiurekitė pora video klipų:

“Pagauk Nuotaiką 1”: https://youtu.be/tLeSHi3ps68

“Pagauk Nuotaiką 3” https://youtu.be/tNWg1APKDug